Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.


VÝMENA / VRÁTENIE

 

Postup pri výmene tovaru :

 

Tovar je možné vrátiť a tiež vymeniť do 14 kalendárnych dní.

Kupujúci je povinný sa o svoju zásielku zaujímať, aby sa predišlo nedorozumeniu keď tovar zostane uložený na pošte a vráti sa nám nazad.

 

Poprosíme prečítať podmienky až dokonca. Na konci sme Vám spísali zhrnutie aby sme Vám uľahčili prácu.

 

Tovar, ktorý chcete vymeniť, vrátiť alebo reklamovať nám pošlite na našu adresu Tatiana Muráňová ,Považská Teplá 156,01705 Považská Bystrica ,spolu s faktúrou .

V prípade že máte záujem o výmenu tovaru informujte nás o tom mailom na tajkaodevy@centrum.sk. Do emailu napíšte kód produktu a veľkosť produktu ktorý žiadate.

 

Tovar na výmenu/vrátenie/reklamáciu nám nezasielajte formou dobierky! V tomto prípade nebude vaša požiadavka vybavená a vaša zásielka sa Vám vráti nazad.

 

V prípade vrátenia tovaru do 14 dní a žiadosti o vrátenie peňažných prostriedkov, Vám poskytneme danú sumu na Váš bankový účet do 14 kalendárnych dní od prijatia zásielky.

 

POZOR! NIE JE MOŽNÉ VRÁTIŤ / VYMEŇIŤ:

- bižutériu

- kozmetiku

- plavky, body a spodné prádlo (z hygienických dôvodov) máte tak istotu, že tovar nebol pred vami žiadnou osobou skúšaný...

Bez faktúry nie je možné tovar vrátiť, vymeniť ani reklamovať, lebo inak neviem určiť o aký tovar sa jedná, akú objednávku a z akého dňa. Preto prosím venujte dostatočnú pozornosť pri jeho vypĺňaní.

 

Živnostník Tatiana Muráňová má právo objednávku zrušiť v prípade, keď nie je možné tovar zabezpečiť alebo nie je skladom, alebo odberateľovi ponúkne náhradný tovar, resp. iné riešenie, ak s tým odberateľ súhlasí.

 

Kupujúci sa zaväzuje uviesť v registrácii pravdivé a presné údaje a adresu, tiež správny e-mail a tel. číslo. Kupujúci sa ďalej zaväzuje objednaný tovar prevziať a vyplatiť.

 

Zjednodušený postup pre vrátenie/výmenu/reklamáciu:


1. Vytlačím si faktúru ak ju už nemám

4. Vložím číslo účtu do obálky spolu s tovarom

5. Bezpečne zásielku zabalím aby sa pri prevoze nepoškodila

6. Vypíšem meno odosielateľa a príjemcu (Tatiana Muráňová ,Považská Teplá 156,01705 Považská Bystrica)

7. Zásielku odošlem.

Ak budete zasielať tovar prostredníctvom Slovenskej pošty,odporúčame zaslať ako poistenú zasielku, poprípade doporučenú zásielku 1. triedy.

8. V prípade že žiadam výmenu tovaru, odošlem na mail tajkaodevy@centrum.sk  informáciu za aký tovar chcem vymeniť a podacie čislo zásielky.

 

 

Predávajúci a to Tatiana Muráňová. nezodpovedá za nedoručenie oznámenia o balíku poštou.